Autoškola Ohradka fragmenty autoškoly

        o nás    ako začať    výcvik    naše vozidlá    testy    kontakt

AKO ZAČAŤ

Formuláre

Čo všetko potrebujete skôr ako začnete výcvik v autoškole Ohradka? Najprv navštívte našu kanceláriu na Veľkej okružnej 32 v Žiline (v budove Obchodnej Akadémie), kde Vám poskytneme všetky potrebné formuláre na začatie kurzu a radi odpovieme na Vaše prípadné otázky. Zastihnete nás tam každý pracovný štvrtok a piatok od 16:00 do 18:00 hod.

Tlačivo na prihlášku do autoškoly si však môžete stiahnuť a vytlačiť aj priamo z tejto stránky, prípadne sa prihlásiť do kurzu aj elektronicky pomocou emailu.

1. PRIHLÁŠKA DO AUTOŠKOLY

Ak ste si žiadosť nevyzdvihli u nás osobne, ponúkame Vám 2 možnosti ako sa prihlásiť na kurz:
a) vytlačte si a vypíšte prihlášku, podľa ktorej Vám neskôr vypíšeme Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia.
>> stiahnite si prihlášku
b) základné údaje prihlášky môžete vyplniť a zaslať elektronicky, pomocou emailu na adresu vladimir.ohradka@gmail.com. Poprosíme uviesť hlavne: meno, priezvisko, dátum narodenia a termín začiatku kurzu o ktorý máte záujem. Na základe údajov z emailu Vám neskôr vypíšeme Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia.

2. LEKÁRSKA PREHLIADKA

Každý uchádzač musí absolvovať lekársku prehliadku, ktorá zistí, či je spôsobilý viesť motorové vozidlo. Prehliadku absolvujete u svojho obvodného alebo súkromného lekára a poplatok za túto prehliadku je približne od 10 do 20 € (záleží to od cenníka Vášho lekára).

Vyplnenú prihlášku do autoškoly a potvrdenie o absolvovaní lekárskej prehliadky (spolu s čestným prehlásením) je potrebné odovzdať pred zahájením vodičského kurzu. Záujemcovia sú zaraďovaní do kurzov podľa dátumu odovzdania prihlášky.

AUTOŠKOLA OHRADKA | Veľká okružná 32, Žilina | mobil: 0903 753433 | vladimir.ohradka@gmail.com © 2016